28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Ja, közben tisztázódott mi ez az Ultra felbontás. Amikor a gép a LOD-ot számolja, akkor van egy változó, hogy milyen távolságnál hsználjon kisebb felbontású textúrákat. Amikor Ultra felbontást kér valaki a kártyától, akkor ez a kisebb felbontású textúra sokkal nagyobb kamera-mesh távolságnál következik be. Ez a tulajdonság teljesen FÜGGETLEN a kártya tipusától és gyátójától. Valamelyik okos pletyka site hintette már megint a hülyeségeit.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat