28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SYSTEM SHOCK 2 HELP!!!



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
A héten végig toltam haverommal coopban, és mit ne mondjak iszonyat jó játék volt!!! Nagyon feelinges volt, annak ellenére is, hogy egyedül is elkezdtem mellette, és úgy még inkább kijön a félelmetes(en), jó hangulat! Pici grafikai tuninggal kinézetre is egész pofás, illetve a hangok meg alapból nagyon jók. Szóval röviden: kurva jó játék! Egyetlen probléma talán az, hogy a psi skilleket nem túl egyszerű gyorsan váltogatni és használni.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat