Ld.: UT2003Benchmark topicban az eredményeimet. 1600x1200-ban sem akadt meg a cumó.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!
) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30...
"