28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudden Strike II (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Bismarck
Bismarck [2342]
nos!hali!
szerintem naon ott van a 2!
eddig is imádtam de ez késsz (már csak azért is mert meg tanultam kezelni a mapeditort és egész kis pofás küldetéseket csináltam! apropó editor
a régi hösszú sínek és váltók meg sínpárok eltüntek így rengeteg időbe tellik lerakni a sínt és csak 1 vágányt lehet (párhuzamosan lehet többet is persze!
a ramp nevezetű vagonra a járművek alapból nem mehetnek föl vagy csak én vagyok hüje?????????

hagonk szerintem rohadt jók!
meg az rossz még, hogy az ellenség télleg nem használja a tankból kibúvó parancsnokot és így elég könnyű viszont singleplayerbe meg a terep fák miatt amúgy se ér sokat.......
most több nem jut az eszembe de a játék marad egy nagy POZITÍVUM

www.wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat