szerintem naon ott van a 2!
eddig is imádtam de ez késsz (már csak azért is mert meg tanultam kezelni a mapeditort és egész kis pofás küldetéseket csináltam!
apropó editor
a régi hösszú sínek és váltók meg sínpárok eltüntek így rengeteg időbe tellik lerakni a sínt és csak 1 vágányt lehet (párhuzamosan lehet többet is persze!
a ramp nevezetű vagonra a járművek alapból nem mehetnek föl vagy csak én vagyok hüje?????????
hagonk szerintem rohadt jók!
meg az rossz még, hogy az ellenség télleg nem használja a tankból kibúvó parancsnokot és így elég könnyű viszont singleplayerbe meg a terep fák miatt amúgy se ér sokat.......
most több nem jut az eszembe de a játék marad egy nagy POZITÍVUM
www.wargamer.hu