Láttatok a Farkasember trailerét??? Iszonyat durva! Benicio del toro meg farkasemberként is jól néz ki!!
Már előre tudom, h Anthony Hopkins megint nagyon jó lesz!!
meg persze az egész film...
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Már előre tudom, h Anthony Hopkins megint nagyon jó lesz!!
meg persze az egész film...