28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SYSTEM SHOCK 2 HELP!!!



Írd ide hozzászólásod:

fanzetic
fanzetic [4]
Oke ez kilove.. megprobaltam ezzel az 'affinitással' es igy ugynezki mukodi.. de viszont en widescreen es tft jatszom es se cfg be se menube nematalam arra modot h megnyujtsam a kepernyot.. ami kicsit zavaro.. meg elvileg fent van a high res modelmod (ugyolvastam h csak bekell masolni a mesh mappat ss2 fokonyvtaraba) es nagyon ugynezem h nem ertem el a kivant hatast tehat nem mukodik ugy ahogy kene neki..esetleg ha tudtok tovabbi okossagokat aztis megkoszonnem.. kosz

Vissza

Fórumszabályzat