28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Van még egy repteres ugrabugra is de az igazi csemege valóban ez a 3 trailer. Várós!
balays82
balays82 [14276]
Végre megérkeztek az első gameplay videók is, amlyek alapján nehéz elhinni, hogy az ID több, mint öt éves Tech4 grafikus motorja dolgozik a játék alatt. A Splash Damage szerintem olyan szinten írta át, hogy talán még John Carmack sem ismerne rá.

Brink Container City Gameplay Part 1 [HD]

Brink Container City Gameplay Part 2 [HD]

Brink Container City Gameplay Part 3 [HD]
Peace
Peace [28898]
Bethesda-ék jövőre szándékozzák kiadni a Brink névre keresztelt sci-fi/akció játékukat. A sejtelmes teaser-en és néhány art képen kívül semmi kézzel foghatót nem kaptunk eddig. Reménykedjünk hogy valami hangulatos fog kikerekedni belőle.


hivatalos oldal...

Teaser...

Vissza

Fórumszabályzat