28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Family Guy



Írd ide hozzászólásod:

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Lol. Mekkora elvetemült rajongók már ezek a Family Guy-osok. Mikor az aszteroida mezőben felrobban az egyik Táj-fingó ugyanúgy látszik ahogy kiesik belőle a rohamoszti, mint a filmben.
Germinator
Germinator [29908]
Miii, tényleg?? Váááá, töltöm is A tévében pont a héten adták le az első SW-paródiát (illetve ma lesz a kettészedett epizód 2. része).

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Seten
Seten [1]

Kijött a "Something Something Something Darkside"!

Valahonnan szedjétek le. Magatok alá fogtok ...-ni. Nagyon jó!

Dealer
Dealer [7500]
ELŐZETES!!!

Epic!

1:30-nál még a szomszéd is leesett a székről.

Vissza

Fórumszabályzat