28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szőrtelenítés, borotválkozás



Írd ide hozzászólásod:

raven6
raven6 [43]
Manapság a pamacs elég oldschool az tény ott a nyomogatós hab, ikinyomod fölkened lehuzod csá! Egyáltalán nem telik sok időbe, a sima arcra ez az egyetlen módszer. Viszont borosta ügyben van új fejlemény az életemben kiderítettem ,hogy bátyámnak is volt ilyen időszaka (turi családi vonal) és ő is használt ilyen multifunkciós rezgőkéseset, valami krixkrax márkájút amerikából szerezte. Az volt a baj vele hogy hálozatról ment, és lehalt benne valami amitől elfüstőlt a kicsike
Hozzátette, hogy amióta olyan a munkája hogy kikell csipni magát visszatért a rendeshez mert az elektromos nem volt az igazi.
Ja és panasonikból van állítólag olyan mint a braunnak a cruzere, arról nem tud valaki valamit?
mucius
mucius [10106]
minek pamacs? a mai haboknál stbnél nem kell egyáltalán. tusolsz, vizes arcodra rákened kézzel a habot/gélt, lehúzkodod borotvával és kész.
mondjuk nálam a ciklus úgy néz ki, hogy 1 nap babaarc, 2-3 (egyre kevésbé) sármos borosta.

a villanyborotva nem levágja a szőrszálat, hanem lecincálja. érdemes megnézni mikroszkópos felvételeket.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat