28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Full HD versus HD Ready



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Hát figyelj, ha soha a büdös életben nem akarsz Blu-rayt venni, akkor még HD Ready sem kell Csak egy sima tévé, oszt csá. Full HD-t tényleg nem érdemes ilyen esetben, de lehet, hogy meg fogod bánni, ha - akár 1 vagy 2 év múlva - mégis Blu-ray-lejátszóra adod a fejed, és ahhoz viszont érdemes kipróbálni a Full HD-t.

Egyébként annyira azért nem csúnya a tévéadás, megszokható, és pár nap után észre sem veszed. Mármint ha például Full HD-s tévével nézed. A DVD-k is olyanok, hogy némelyiken látszik különbség, némelyiken egyáltalán nem, sőt. Például a Tégla nekem "csak" DVD-n van meg, és ott igenis látszik a minőségbeli hátrány, néha elmosódik a kép, pixeles. Aztán ott van a Lost 3. évad, ami szintén sima DVD, viszont bámulatosan gyönyörű a képe, esküszöm olyan, mintha Blu-rayen nézném. Szóval ez is változó.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

GustyX
GustyX [7048]
Egyszerű mezei TV-nézőnek, PS3 és BR igény nélkül milyen TV-t kelle vennie?
FUllHD vagy HD ready? Egyszerű DVD nézéshez, Mónika showhoz, híradóhoz, Duna TV-hez, esti filmekhez stb...
Valóban nem éri meg venni fullHD-t így, mert csúnyább lesz úgy a képe?
Sürgős lenne. Köszi a válaszokat.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat