28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

a_Mano
a_Mano [218]
nagyon remélem, h vietnam lesz... igazából az mw1 óta remélem, h a következő vietnam lesz

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

Vissza

Fórumszabályzat