28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
A CS tobbjatekos dolog. Ugyan botok vannak de az akkor se ugyanaz. Normal egyjatekos mod nincs. Es ha 1x tudod ez nem ide valo akkor mi az isten halalaert nem tudod megkeresni az idevago forumot es ott kerdezni?

Quoth the raven, `Nevermore.'

Swine fan
Swine fan [2]
tudom ez nem ide tartozik csak azt szeretném megkérdezni hogy CS-nek 1.6-verziojában lehet e egyjátékos modozni?

Vissza

Fórumszabályzat