28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Szerintem a Vietkong oldal kimarad. World at War-ban sem lehettél japánokkal.
Mindentől függetlenül, ha képesek ugyanazt a fenomenális, filmes hatás elérni, mint ami a MW két részében volt, a Cod ismételten bebizonyita nagyságát. Kicsit aggodalomra ad okot, hogy nem az Infinity Ward csinálja, de meglátjuk.

Szinte látom magam előtt ahogy a Heuy-k kötelékbe repülnek a dzsungel fölött és mi rajta utazunk

Az is biztos, hogy nem lesz a résznek világmegmentő, happy end vége...

Vissza

Fórumszabályzat