Mindentől függetlenül, ha képesek ugyanazt a fenomenális, filmes hatás elérni, mint ami a MW két részében volt, a Cod ismételten bebizonyita nagyságát. Kicsit aggodalomra ad okot, hogy nem az Infinity Ward csinálja, de meglátjuk.
Szinte látom magam előtt ahogy a Heuy-k kötelékbe repülnek a dzsungel fölött és mi rajta utazunk
Az is biztos, hogy nem lesz a résznek világmegmentő, happy end vége...