28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
No látod az se lehetetlen. Hehehehe
Bár az is lehet, hogy a lóhalálába kidobott NV30-al, ami csak egy kicsit gyorsabb a konkurrenciánál, nem mernek új nevet kiadni, maradnak egy ideig a régi mellett, és amikor tényleg nagyot dobnak mondjuk az NV35-tel, vagy az NV40-nel, akkor változtatnak. De ha valóban így lenne, azt valszeg nem a Terminal-on olvasnám először.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat