Akkor ez most attól jobb mint a CS, hogy az első két területen az elvétve előforduló zombik és mutánsok kivételével nincs aki megtámadna? Azt aláírom, hogy a grafika fejlődött, abban a tekintetben, hogy a reggel 6-8 között - megfelelő időjárási körülmények között - látható napsugarak kevésbé terhelik a gépet mint korábban. Viszont ezt ellensúlyozandó a fű kirajzolása nagyságrendekkel szembetűnőbb, mint korábban. Az is jó, hogy belevettek új dolgokat, amiket amúgy lelkes amatőrők évekkel korábban az első részhez már megcsináltak - jobban. Meg a történet is remek beleélést biztosít
SPOILERamikor kiderült a végén, hogy a helikopterek azért zuhantak le, mert az anomáliák vándoroltak és a nyomozás kb. ezért zajlott, akkor azt hittem ez valami vicc
Tényleg ez a legjobb rész.