Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
Oksi,valszeg igazad van,csak a Pszi-pajzsát gyengited,DE akkor te (Zsoldos) hova tünsz a végén???Mert tiszta sor h Strelokot találják meg SoC elején,de Zsoldos hol van a továbbiakban?
Nem bug,nem tudod megölni,csak gyengíteni...a végén nem te vagy a videón,hanem Strelok.
Hy!
Lehet elkéstem a segitséggel:nem az a cél h KÖVESD hanem h MEGÖLD Strelokot,ergó:lődd a Gauss puskával mint a fene,kb 8-10 skuló igy is kell neki,nekem ha továbbjutott a manusz pár másodperc múlva bekapcsolt vmit és mindenki "nyafogott" a feje miatt,majd a folyosón haldokoltál és end!
Ha viszont őkelme meglógott és életben maradtál az valszeg bug,de ez az én tapasztalatom(véleményem),nem szentirás!
Lehet elkéstem a segitséggel:nem az a cél h KÖVESD hanem h MEGÖLD Strelokot,ergó:lődd a Gauss puskával mint a fene,kb 8-10 skuló igy is kell neki,nekem ha továbbjutott a manusz pár másodperc múlva bekapcsolt vmit és mindenki "nyafogott" a feje miatt,majd a folyosón haldokoltál és end!
Ha viszont őkelme meglógott és életben maradtál az valszeg bug,de ez az én tapasztalatom(véleményem),nem szentirás!
Üdv!
A Clear Skynál elakadtam, kellene egy kis segítség. Csernobilban, Szterlok üldözése közben eljutottam a reaktor lábához. Innen létrán feljutok egy beton placcra, balra van egy lépcső,de ott egy anomália miatt nem lehet azon felmenni, hanem csak a szemben lévő létrán. Feljutok egy ujabb szintre, itt jobbra tudok tovább menni, közben át kell másznom két méretes csövön. Ezután megint két lehetőség van, az egyik egy létrán fel a reaktor oldalához, de innen nem lehet tovább menni sehova. A másik lehetőség szintén létrákon lefelé a reaktor jobb oldali lábához, ahol egy füves terület van, rajta két-hátom téglalap alaku építménnyel. Itt viszont körben mindenütt kerítés van, sehol egy nyomorult kis rés rajta, ahol ki lehetne mászni a térkép szerint megadott irány felé.
Innen kéne valahogy továbbmenni, de nem találom az utat, ha valaki emlékszik erre a részre, akkor írja már meg a megoldást.
Előre is köszönöm a segítséget!
A Clear Skynál elakadtam, kellene egy kis segítség. Csernobilban, Szterlok üldözése közben eljutottam a reaktor lábához. Innen létrán feljutok egy beton placcra, balra van egy lépcső,de ott egy anomália miatt nem lehet azon felmenni, hanem csak a szemben lévő létrán. Feljutok egy ujabb szintre, itt jobbra tudok tovább menni, közben át kell másznom két méretes csövön. Ezután megint két lehetőség van, az egyik egy létrán fel a reaktor oldalához, de innen nem lehet tovább menni sehova. A másik lehetőség szintén létrákon lefelé a reaktor jobb oldali lábához, ahol egy füves terület van, rajta két-hátom téglalap alaku építménnyel. Itt viszont körben mindenütt kerítés van, sehol egy nyomorult kis rés rajta, ahol ki lehetne mászni a térkép szerint megadott irány felé.
Innen kéne valahogy továbbmenni, de nem találom az utat, ha valaki emlékszik erre a részre, akkor írja már meg a megoldást.
Előre is köszönöm a segítséget!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
