28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az NVIDIA definiálta a 3D PC-t (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11880]
Igen rosszul képzelitek el ezt a 3D dolgot. Olvasgasd EZT. "3D textúra" mint olyan nem létezik, van a modell és arra húzzák rá a mezei 2D textúrát. Semmi köze a játékbeli tényleges térbeli objektumoknak a 3D kép varázslásához, valamint bármilyen képből meg lehet csinálni: igen, akár a Doom 1-gyel is. ÍGY fest egy stereo 3D kép szemüveg nélkül. Rohadtul mindegy, hogy 3D vagy 2D objektumok vannak rajta, az agyad teszi 3D-vé a szemüveg által.

Dark Archon

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Igen, de a 3d-és textúráknak, pl egy doboznak minden oldala meg van csinálva, nem mint egy egyszerű 2d-és fának a háttérben. Mert ennyi erővel a Doom 1-et is lehetne tolni 3d-ben.

horrorgeeks.blogspot.com

Dark Archon
Dark Archon [11880]
Az egész kép 2D-ben van, mindegy, hogy drótkötél vagy bármi más Amúgy meg a drótkötél is egy 3D objektum a játékban. A 3D kép nem más, mint egy érzéki csalódás. Hogy aztán ez milyen hatással van az ember agyára és szemére, az jó kérdés.

Dark Archon

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
De mi van a 2d-és kifeszített textúrákkal, mondjuk egy codban? Drótkötél, kerítés ilyesmik. Azokat hogyan jeleníti meg?

horrorgeeks.blogspot.com

Vissza

Fórumszabályzat