Hát igen, a 2 volt a legjobb. A Resident Evil részei meg javulnak szvsz

A 4, 5 nagyon bejött.
Dark Archon
Pedig ez már a 8. rész lesz, minden platformot beleértve. Az a baj, hogy ezt sem a japánok készítik (ezúttal csehek), ami már a Homecoming esetében sem jött be. Egyre kevésébé bízok egy Silent Hill 2 színvonalú játékban.
8? Érdekes, utoljára a 4-gyel játszottam. Mindenesetre várós!

Dark Archon