28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King Arthur (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Ez a Steam szívatása. Steam-es játékot csak a C-re tudsz telepíteni, nem lehet beállítani, hogy máshova tegye. Ez van sajnos...
balu999
balu999 [201]
Sziasztok

Van egy kis problémám a játékkal .
Gamestaros steames verzió .

c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetőséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötleted , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?

Csáááá

Vissza

Fórumszabályzat