28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 Dark Millenium Online trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Adamra
Adamra [278]
Lesz Warhammer40k MMO. Már 2008-ban bejelentették, 2011-2012 ben jelenik meg. És igen örülünk neki

"Vagy találunk ott utat, vagy építünk egyet."- Hannibal

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
erről eddig miért nem hallottam/olvastam sehol???

ez most mmo, vagy stratégia, vagy mi? végre lesz wh40k mmo? tényleg?

Vissza

Fórumszabályzat