Nem tudom ki ismeri a KerecsenSólyom nevezetű bandát, de valami elképesztő az Aquileia Ostroma című lemezük!
Ez pedig a legjobb daluk szerintem, a klipp is tetszik, szóval jelenleg a kedvenc magyar bandám a Sólyom plusz az egyik kedvenc folk metal-lemezem az előbb említett anyag!
