28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Dark Descent demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

PanzerWolf
PanzerWolf [2139]
Akkor javaslom a Penumbra sorozatot.Három részes ,de kiadták egybe őket szinkronnal.Ugyan ez a cég készítette azt is.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

EvolutioN
EvolutioN [200]
Elkezdtem játszani a demót, de szerintem csak kis adagokban fogom fogyasztani. Szeretem az ijesztő játékokat, de ez minden eddig horror játékot túlszárnyal, amit eddig játszottam.

The Last of Us

Vissza

Fórumszabályzat