. Hallottam már a játék(ok)ról, de eddig még azt se tudtam, h milyen stílusú. Csak a nevét ismertem. Majd utánanézek. 
The Last of Us
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Hallottam már a játék(ok)ról, de eddig még azt se tudtam, h milyen stílusú. Csak a nevét ismertem. Majd utánanézek. 
The Last of Us

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

The Last of Us