Nekem nem igazán műxik a játék. Már az gyanús volt, hogy a logók félrecsúszva jelentek meg nálam, bár a főmenüben semmi gond nem volt. Aztán új játékot indítok, tölt, majd hallani a hangokat, de mintha befagyna a játék, 10 másodpercenként egy képkockát mozdul. Feladatkezelőben meg azt írja, hogy nem válaszol. Esetleg valami ötlet?
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!