A gépem régi, de bőven megfelel a rendszerkövetelményeknek, tekintve, hogy a Penumbrával sem volt gond, és ha jól tudom, ez ugyanazt a motort használja. Mellesleg egy Pentium D 2.8 gigás prociról van szó, 2 giga RAM-ról és egy X1600 Pro-ról^^ (nem röhög)
Nekem nem igazán műxik a játék. Már az gyanús volt, hogy a logók félrecsúszva jelentek meg nálam, bár a főmenüben semmi gond nem volt. Aztán új játékot indítok, tölt, majd hallani a hangokat, de mintha befagyna a játék, 10 másodpercenként egy képkockát mozdul. Feladatkezelőben meg azt írja, hogy nem válaszol. Esetleg valami ötlet?