28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Dark Descent demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
A gépem régi, de bőven megfelel a rendszerkövetelményeknek, tekintve, hogy a Penumbrával sem volt gond, és ha jól tudom, ez ugyanazt a motort használja. Mellesleg egy Pentium D 2.8 gigás prociról van szó, 2 giga RAM-ról és egy X1600 Pro-ról^^ (nem röhög)

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Namost ilyen konfig leírással, hogy "Kurblizós számítógép, a kukában találtam...", ne várd, hogy érdemben hozzá tudunk nyögni ehhez

Dark Archon

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Nekem nem igazán műxik a játék. Már az gyanús volt, hogy a logók félrecsúszva jelentek meg nálam, bár a főmenüben semmi gond nem volt. Aztán új játékot indítok, tölt, majd hallani a hangokat, de mintha befagyna a játék, 10 másodpercenként egy képkockát mozdul. Feladatkezelőben meg azt írja, hogy nem válaszol. Esetleg valami ötlet?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat