28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Witcher 2 - az első gameplay trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Artemius '89
Artemius '89 [405]
Kíváncsi leszek a gépigényre. Az első rész mai napig kék halálra fagyasztja a gépemet minden alkalommal, amikor elindítom... 3 percig megy és halál... pedig már több mint a feléig elvittem, aztán elkezdte... Remélem ez nem fog így kiszúrni velem

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Vissza

Fórumszabályzat