multiban lehet németekkel lenni, de kinek van annyi ideje és türelme, hogy körökre osztottal leüljön multizni..."Mortui solum finem belli viderunt"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
multiban lehet németekkel lenni, de kinek van annyi ideje és türelme, hogy körökre osztottal leüljön multizni..."Mortui solum finem belli viderunt"