28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

F1 2010/2011



Írd ide hozzászólásod:

joccc
joccc [3023]
Kössz szépen,ezt nem tudtam.

-

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Minél magasabb az a szám, annál jobban felhívod a csapatok figyelmét magadra. 13-nál, legalább is nálam ekkor, kezdtek el érdeklődni a kisebb csapatok, és 17-nél kaptam ajánlatot a Red Bulltól, de hosszabítottam még egy évet a Williamsnél.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

joccc
joccc [3023]
Persze lággyal próbálkozom. Most néztem 1 rakat videót,h h mennek segítséggel azon a pályán (mert segítséggel azok az emberek mutatják a jó ívet),meg néztem normális verseny videókat is onboard kamerával az ívek miatt,h mit kellene javítani,s lehet h menni fog.


Viszont a research az mikor válik hasznossá ? Most 4-es szintű vagyok ugyebár a 3. versenyen,ha ennek van vmi köze hozzá.

-

lanesrA
lanesrA [24]
Lágy keverékű gumival próbálod, ugye? Mert én azzal 25-30 kör gyakorlás után BMW Sauberrel be tudtam menni 1.39 alá, keménnyel 1.41 körül sikerült csak.

A Jeti nem szekrény !!!

joccc
joccc [3023]
Ha vkinek van sok ideje,meg segítőkészsége,s jó időt futott Malajziában feltolhatna youtube-ra 1 videót 1 köréről,amiben 1:40 alatti kört autózik,mert én 1szerűen képtelen vagyok Virginnel ezalatt autózni...

Hálás lennék,ha vki megcsinálná,mert sokat segítene,mert már tényleg csak nüansznyi dolgok vannak,amiket eltolok,de ha azok sem lennének már feltolhatnám profira az AI-t.

-

Vissza

Fórumszabályzat