28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
Van hozzá 2 db patch,ha még nem raktad fel.
konrad
konrad [13085]
Sziasztok, lenne egy kis problémám!

Két év után elővettem az SCDA-t (eredeti), mondom játszom vele ismétlésként! A honkongi pályán azonban amikor menteni akarok, akkor EZ a hibaüzenet jelenik meg!

Mi lehet a probléma? Tavaly decemberben újratelepítettem az xp-t sp3-ra, de nem értem, hogy mi lehet a gáz!? Előre is köszi a segítséget!

Vissza

Fórumszabályzat