No elmondanám kis barátom, nem hogy eldöcög, hanem faszán hasít, igaz nem százmillió ikszeres felbontásban!
Íme!
Nem szaggat, rendesen betölt stb.
Egyébként meg - csak úgy utánad szabadon fogalmazva - "bazdki", leszarom a véleményedet! Játsszál csak hatmilliószor egymilliónyolcvanhatezres felbontásban a giga gépeden, amit anyuci megvett a két testnevelés órán megszerzett ötösöd miatt, amit a (két) tökéletes bukfenc miatt kaptál!
Neked meg ez váljék az egészségedre...
