28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Mér, "koppanjak vissza"?

-hülyegyerek-

juventushungary.hu

konrad
konrad [13085]
Na lekoppantál rólam hülyegyerek?
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Faszán hasít???Ez csak egy screenshot az opciókról.Azt várod el is higgyem?

juventushungary.hu

konrad
konrad [13085]
No elmondanám kis barátom, nem hogy eldöcög, hanem faszán hasít, igaz nem százmillió ikszeres felbontásban!

Íme!

Nem szaggat, rendesen betölt stb.

Egyébként meg - csak úgy utánad szabadon fogalmazva - "bazdki", leszarom a véleményedet! Játsszál csak hatmilliószor egymilliónyolcvanhatezres felbontásban a giga gépeden, amit anyuci megvett a két testnevelés órán megszerzett ötösöd miatt, amit a (két) tökéletes bukfenc miatt kaptál!

Neked meg ez váljék az egészségedre...
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nem tudom egyes emberekből hová tűnt a realitásérzék.Komolyan.Konrad bazdki a te konfogodon a cod 2 nagyobb játékélményt fog nyújtani mint a Black Ops.Nem kell hozzá erőmű, nem azt mondom, de ma már a fapad a c2d.Próbálkozni meg a wc-n kell

De jó játékot, ha eldöcög minimumon.Egészségedre

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat