28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Yes Sir !

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Madrac
Madrac [4264]
Semmit se szamit a vidkari mert szarul van megirva a jatek. Epp ezert lassu.

Quoth the raven, `Nevermore.'

ufodani
ufodani [17764]
A videokarid függvénye, h tudja e pölö a 11-et.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

zöld_guru
zöld_guru [231]
Segítség, melyik a legfrisebb xp-hez?
Azaz pld lehet telepíteni directx 10-et vagy directx11-et xp-re???

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

zöld_guru
zöld_guru [231]
amit irtal nem teljesen igaz, mivel ghost PRO perknél már nem látható az illető légi támadásnál. Én pld. már közel vagyok a ghost PRO megszerzéséhez.

A patch utáni laggok elkerülésére a következő ajánlott, összefoglalom:

1. videokártya driver update
2. Játék közben a stem.exe prioritás legyen low, a game-é high
3. Beaállítások, ini file-ok szerkesztése, különösen nem i7 multiprocesszorok esetén:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3ySgI4cuhZgJ:www.cod7.hu/+black+ops+no+servers+steam&cd=10&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
4. Várni az új patch-et quadokhoz, core2-esekhez...

Még én se zongoráztam végi de remélem segít majd.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

EnforcerHUN
EnforcerHUN [914]
De azért elég vicces hogy ha összeszedem a chopper gunner-t(9 kill), akkor a végén 35-ös stat-ot csinálok 2 perc alatt
Mert a Ghost perk sz**-t sem ér, a helik ellen.

zöld_guru: A multi nekem végig ment, néha kifagy a browser úgy mint a BF-nél

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Vissza

Fórumszabályzat