Nem a videóra gondoltam, hanem arra, amikor egy versenyt elkezdesz, körbemutogatják az autót és ez kb. 7-8 másodpercig eltart és persze elnyomhatatlan. Az első pár alkalommal, amíg a grafikát csodálja az ember, még elmegy, de századszorra már mocskosul irritáló.
Rengeteg oldalt végigtúrtam, hátha erre is van okosítás, de nem találtam anno semmit.
Ha jól emlékszem a Carbonig lehetett elnyomni ezt, a Pro Streetben már végig kellett várni, míg végigmutogatják a kocsikat.
Hasonló szarság van pl. a DiRT2-ben is, hogy mikor betöltött a pálya, ráközelít a kamera a kocsidra, de utána, ahelyett hogy indulhatnál még meg kell várni azt is, ahogy végigmutatják, hogy az előtted lévő elindul, ami engem pl. rohadtul nem érdekel és idegesít.
Szóval remélem az efféle apróságokat is átgondolják és kukába dobják az átugorhatatlan gameplay részek ötletét.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed: SHIFT 2 Unleashed
A javítás után már el lehetett nyomni a kezdővideót.
Abban pedig egyetértek, hogy a drift nem kell, ebben a formában semmiképpen nem. Egy darabig próbálkoztam, aztán inkább kihagytam az összes drift versenyt. Kormánnyal vért kellett izzadni vele, de billentyűzettel sem volt sokkal jobb. Az autóknak nem volt súlya, a legkisebb kormánymozdulatra megpörögtek, ráadásul, mintha jégen kellett volna menni. Nem is értem, hogy gondolták.
Abban pedig egyetértek, hogy a drift nem kell, ebben a formában semmiképpen nem. Egy darabig próbálkoztam, aztán inkább kihagytam az összes drift versenyt. Kormánnyal vért kellett izzadni vele, de billentyűzettel sem volt sokkal jobb. Az autóknak nem volt súlya, a legkisebb kormánymozdulatra megpörögtek, ráadásul, mintha jégen kellett volna menni. Nem is értem, hogy gondolták.
Várós!
A Hot Pursuitról az első videó alapján lerítt, hogy faltól-falig 300-al típusú, régi vágású NFS lesz, de én személy szerint jobban szeretem a szimulátorosabb irányvonalat.
Ha végre lehet is kanyarodni és nem csak csúszni a verdákkal és el lehet nyomni azt a k.b@szott kezdőképernyőt, akkor nagyot fog tarolni szerintem.
Ja meg a driftelést hagyják a picsába vagy csinálják meg normálisan, mert az, hogy 2-esben kifarolsz akármelyik driftautóval, az vicc. Irányíthatatlan fos az egész.
A Hot Pursuitról az első videó alapján lerítt, hogy faltól-falig 300-al típusú, régi vágású NFS lesz, de én személy szerint jobban szeretem a szimulátorosabb irányvonalat.
Ha végre lehet is kanyarodni és nem csak csúszni a verdákkal és el lehet nyomni azt a k.b@szott kezdőképernyőt, akkor nagyot fog tarolni szerintem.
Ja meg a driftelést hagyják a picsába vagy csinálják meg normálisan, mert az, hogy 2-esben kifarolsz akármelyik driftautóval, az vicc. Irányíthatatlan fos az egész.
Nem tudom, mennyire életképes manapság egy NFS topik, de azért megnyitom.
Megtörtént a hivatalos bejelentés, jövő tavasszal érkezik a széria komolyabb irányzatának folytatása. Remélhetőleg minden téren szebbet és jobbat kapunk, mint a - véleményem szerint - egészen jó első részben.
Részletek a a hivatalos honlapon.
Megtörtént a hivatalos bejelentés, jövő tavasszal érkezik a széria komolyabb irányzatának folytatása. Remélhetőleg minden téren szebbet és jobbat kapunk, mint a - véleményem szerint - egészen jó első részben.
Részletek a a hivatalos honlapon.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]