28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

patakidr
patakidr [10]
Hát én nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de nekem a patch (reloaded) óta sem javult a helyzet, mert a sűrű jeleneteknél továbbra is leesik az FPS 17-20 köré. E8400+ATI 5850+4Gb Ram. 1920X1080-on próbálom, high texturával, AA és Sync OFF. FRAPS-szal alapképernyőn 80 FPS, játékban 40-50, de ha sokan jönnek, akkor bizony 15-17 és akad. így sztm. játszhatatlan.

Öreg gamer nem vén gamer...

Vissza

Fórumszabályzat