28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt Leslie Nielsen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
Engem is meglepett de persze valahol már sajnos számitottam rá mivel benne volt a korban.Bár reméltem hogy minél később jön el ez a pillanat mivel szép kort ért meg a manapság 35-65 év közötti halálozási arányhoz képest.

Azt birtam benne mindig hogy olyan komolysággal tudta eljátszani az éppen vicces jelenetet minden baki és nevetés nélkül vagy ha mégis akkor ez pluszba rátett még a poénra amitől még jobb lett.

Nekem mág másik kedvenc nagy szinészem - aki szintén elég idős már - de nem nevettető Ernest Borgnine.Ő leginkább a Convoy kamionos filmből lehet ismerős ő volt a "Medve" vagyis a rendőr, valamint még a Piszkos Tizenkettő cimű filmben ő volt az a tábornok.

Remélem hogyha már a két kedvenc öreg róka szinészem közül az egyik elment a másik még marad egy kicsit.Bár az igaz hogyha véget is ér egy művész pályafutása akkor azután a szörnyű esemény után válnak igazán hiressé a filmjei akár olyanok is amelyek bukások voltak vagy nem voltak annyira sikeresek.És ilyenkor az ember egy kaján kis mosollyal az arcán szivesen emlékszik vissza eme alakitásokra

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Vissza

Fórumszabályzat