28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Hobbit



Írd ide hozzászólásod:

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Germinator velem msn-ezte le, csak ő előbb írta le ezt a végső megállapítást. Hát kár, mert Viggo Mortensennek annyira jól állt ez a szerep, hogy megnéztem volna szívesen ahogy feltűnik a Hobbitban.
cerebrum
cerebrum [902]
Azért nem tévedtem olyan sokat, de Germinator közelebb járt hozzá. Aragorn a GyU függeléke szerint (most néztem meg) 2931-ben született, Bilbó kalandjai pedig a 2941-es évben voltak.

Lacho calad! Drego morn!

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Ez mind szép is jó, de ugye tudod, hogy Aragorn amikor a Gyűrűk Ura játszódik kb 90 éves, majd még 120 évet él, mint király? És ugye a Hobbit kb 60 évvel játszódik a gyűrűk ura előtt, szal Aragorn a Hobbit idején azért már túl volt a kisgyermek koron, de javíts ki ha tévedek.
cerebrum
cerebrum [902]
Ha már így kibővíti a történetet az is tök jó volna egyébként, ha elhintenének ilyen kis rejtett utalásokat a GyU filmekre. Pl. mikor a csapat Völgyzugolyban van és Elronddal nézegetik Thrór térképét beszaladhatna egy 4-5 éves fiúcska, akit aztán valamelyik tünde nő elnézést kérve gyorsan ki is vezetne mondjuk valami ilyesmivel, hogy "Kicsi vagy még az ilyen dolgokhoz, Estel*".

*Ugye ő lenne Aragorn, akiről tudjuk, hogy Völgyzugolyban nevelkedett kiskorától kezdve, és a tündék Estel-nek (Remény) hívták.

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat