összeszeretnék hozni egy doom2 deathmatch partit(kat).számomra megunhatatlan
.szerintem doom legacyval meg is lehetne oldani.bárki akinek van kedve jöjjön.D2 detmeccs-et akarok!!!



Fórum » Beszélgetés a játékokról
.szerintem doom legacyval meg is lehetne oldani.bárki akinek van kedve jöjjön.D2 detmeccs-et akarok!!!


