28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

BIROD5
BIROD5 [475]
A játék 2/3 -ánál lesz a bug ,de addig sok van hátra .
A lényeg ,hogy az öregcsókától kapott feladat megoldása után kapnál egy puskát ,de a megkapása után kilépsz a párbeszédpanelből ,majd vissza ,majd ujra ki .Ennyi .
A keresgélésre visszatérve ,gyere vissza egy jobb keresővel később .
Hagyni kell időt a játék beindulására .

Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

goodboy007
goodboy007 [9203]
Mi ez a bug és hogy lehet ezt elérni?

Próbálgatnék artifactokat találni, de még csak az alap 500 RU-s keresőm van és mivel visszabattyogtam a mocsárig, nem tudom itt lehet-e 1500 RU-st venni és ahol eddig csipogott ott amúgy is irtózatos sugárzás volt, megdöglöttem volna.


Korábbi hsz-ekben volt, ha belépek a szabadsághoz, aztán egy másik csoportba, utána a katonákhoz, akkor mindegyiktől megkapom a cuccot és utána megint átléphetek a szabadsághoz ha akarok. Egy tényleg így van vagy ha egyszer belépek valahova, végleg elkötelezem magam?
BIROD5
BIROD5 [475]
A jó öreg bug,a sokadik patch után is megmaradt

Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

Vissza

Fórumszabályzat