28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fallout: New Vegas



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11539]
Vegyél antimater sniper riflet (szóval azt a mesterlövész puskát amibe .50-es lőszer kell)! Deathclaw két lövéstől megfekszik, guggolva egytől is. NVtól délre, a crimson karavántól balra a gun runnersnél biztosan tudsz venni. Ilyen keményebb dögök ellen tökéletes.
pb69
pb69 [954]
Igen. thx a tanácsért. Azt lőném én, csak hát kicsi a sebzés, nem igazán bénul az ellen. Ghouloknál, Radscorpionoknál is a lábakra célzok, mert rohadt gyorsak, viszont nem bénulnak le. Ráadásul utóbbinál az a legnehezebb célpont.
Ölném én a geckokat meg Coyatékat, csak hát nem én választom meg mi jön szembe. Most egy küldetés miatt elég messze kell mennem és rajzanak a skorpiók meg a ghoulok.
Amúgy az még mindig érdekelne, hogy PyroMaster hogy értette azt, hogy áthozta a Fallout 3-ból a karakterét? Van vmi mod amiről nem tudok vagy követőnek rántotta át egy FO3-as mentéséből?

Vissza

Fórumszabályzat