28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - multiplayer bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

bali000
bali000 [127]
Én ps3-as vagyok de már egérszintem játszok fps-eket,vagy jobban.Ezek a jónépek elég ,enyhénszólva, gyengék.

Vissza

Fórumszabályzat