28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Háát, nagyon új meg forradalmi dolgokat ígérnek, de én tuti nem töltöm le, messze van ez még a végleges állapotától, az tuti, meg szvsz felesleges is.
Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Gondoljátok van értelme előre letölteni a következő Ms op.rendszert? Valami forradalmian hűűdemegakiraly dolgokkal lesz megspékelve?

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat