28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Az úgy néz ki, hogy a szerverfájlokat kiadták, azaz ha Te azt megvetted, ugyanúgy állítgathattál mindent, mint egy Dice-os manus a saját szerverén. Ha Neked az tetszett, akkor 13, vagy 29, vagy 37 player volt a max, de a végső limit 64 volt ott is. Aztán mint írtam, nemrég ezt a Project Reality mod készítői feltornázták 128-ra, ami azért nem rossz teljesítmény egy lassan 6 éves játéktól.

A BC2-ben ez nem így van pl, ott nem voltak nyilvános szerverfájlok, csak bérelhetted, aztán kapsz valamennyi jogot a szervergéphez. Ezért is halt meg a játék már most, mert a közösségépítő modderek nem tudnak mit csinálni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Sityi
Sityi [1641]
Emlékeim szerint a BF2-ben meg lehetett adni a max játékosszámot a szerveren. Az elvi lehetőséget miért veszik el akkor, ha amúgy nincs akadálya a megvalósításnak? Legfeljebb odaírják, hogy nem ajánlott, vagy a használata szédülést/fogfájást/hasmenést/hörcsöglátást/stb.-t okoz.

Vissza

Fórumszabályzat