Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 3 - gameplay trailer (Hírek)
Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy én csak az egyjátékos cuccokra gondoltam.
OFF
Bocs, az elejét tényleg félreértettem, nem olvastam el az előzményeket.
Régebben nem nagyon volt checkpoint rendszer, nem volt 2 sarokkal később, csak a gyorsmentés meg a gyorstöltés (vagy a pálya eleje), e helyett meg szerintem jobb a golyóizzadás. Ez is anno leginkább a single-re volt igaz, mert legfeljebb soros vagy párhuzamos porton lehetett tolni multiban egy kis DN3D-t
Bocs, az elejét tényleg félreértettem, nem olvastam el az előzményeket.
Régebben nem nagyon volt checkpoint rendszer, nem volt 2 sarokkal később, csak a gyorsmentés meg a gyorstöltés (vagy a pálya eleje), e helyett meg szerintem jobb a golyóizzadás. Ez is anno leginkább a single-re volt igaz, mert legfeljebb soros vagy párhuzamos porton lehetett tolni multiban egy kis DN3D-t

Dark Archon
Félreértesz szerintem, én nem a kipörgetésre írtam, hogy 2000 után kezdődött, hanem az újratermelődő életerőről.
Azt aláírom, hogy akármikor is lehetett vérpistikék, viszont szerintem azt meg te is belátod, hogy amíg a játékok is tartalmasabbak voltak + nehezebb volt megszerezni (haver haverja ki tudja írni majd x pénzért), addig nem ment ez, hogy kétnaponta szedte le a sok vérpistike az új játékot és végigrohant rajta, beleszagolt, leszarozta 5 perc után stb.
--szerk--
Amúgy meg annyira rohadtul felgyorsult a világ, hogy szerintem nem volt arra igény pl. egy 98-as FSP-ben, hogy azzal adjunk lendületet egy játéknak, hogy nem halsz meg kb. soha, mert milyen gáz két sarokkal későbbről indulni. Én nem hiszem, hogy akkor is ugyanez lett volna. Biztos fejlődés, csak nem biztos, hogy jó irányba.
Azt aláírom, hogy akármikor is lehetett vérpistikék, viszont szerintem azt meg te is belátod, hogy amíg a játékok is tartalmasabbak voltak + nehezebb volt megszerezni (haver haverja ki tudja írni majd x pénzért), addig nem ment ez, hogy kétnaponta szedte le a sok vérpistike az új játékot és végigrohant rajta, beleszagolt, leszarozta 5 perc után stb.
--szerk--
Amúgy meg annyira rohadtul felgyorsult a világ, hogy szerintem nem volt arra igény pl. egy 98-as FSP-ben, hogy azzal adjunk lendületet egy játéknak, hogy nem halsz meg kb. soha, mert milyen gáz két sarokkal későbbről indulni. Én nem hiszem, hogy akkor is ugyanez lett volna. Biztos fejlődés, csak nem biztos, hogy jó irányba.
Játékról van szó, hagyjuk már ezt a realizálást. Mennyivel reálisabb, ha hozzád b*sznak egy csomagot és attól gyógyulsz meg? Mennyire reális, ha lelőnek és újraéledsz? Vagy fecskendővel felélesztenek egy fejlövés után? Bizonyára sokkal reálisabb lenne, ha mindezek nem lennének benne, sőt, lelőnek, abban a körben már nem játszol, vagy lelőnek és kész, nem játszhatsz többet egyántalán a játékkal... nagyon reális lenne, csak éppen az élvezeti faktor 0-ra esne
kÓpé: bőven megérte még a teljes ár is + kieg, akár mindössze 1 év játékért. Igen ritka az ilyen, és most nem kell felhozni a BF2-t, amit már csak mazochisták játszanak a lepusztult Pentium 3-on
Ahogy a videót elnéztem, BF3 = BC2 + hasalás
Gump: kipörgetni egy játékot meg legfeljebb vérpistikék szoktak a warezzel, aki megvesz egy játékot, az nem rohan rajta végig. Szóval ezt kár idesorolni. S amióta világ a világ, ez így van, nem csak 2000-től vagy akárhonnan, hanem képzeld, már amikor én gyerek voltam, akkor is, meg lefogadom, hogy azelőtt is, csak éppen nem tudtál róla, mert még sehol nem volt az internet és a közösségi szarok.
kÓpé: bőven megérte még a teljes ár is + kieg, akár mindössze 1 év játékért. Igen ritka az ilyen, és most nem kell felhozni a BF2-t, amit már csak mazochisták játszanak a lepusztult Pentium 3-on
Ahogy a videót elnéztem, BF3 = BC2 + hasalás
Gump: kipörgetni egy játékot meg legfeljebb vérpistikék szoktak a warezzel, aki megvesz egy játékot, az nem rohan rajta végig. Szóval ezt kár idesorolni. S amióta világ a világ, ez így van, nem csak 2000-től vagy akárhonnan, hanem képzeld, már amikor én gyerek voltam, akkor is, meg lefogadom, hogy azelőtt is, csak éppen nem tudtál róla, mert még sehol nem volt az internet és a közösségi szarok.
Dark Archon
bármilyen sérülésből felgyógyulsz pár másodpercen belül, reáááális 

A dyslexic man walks into a bra.
Már a BC2-ben sem volt, hol élsz te?
Ezzel is csak reálisabb a játék.
Ezzel is csak reálisabb a játék.Dark Archon
Lehet, hogy régimódi vagyok fps téren de én tényleg nagyon hiányolom azt a rohadt health bar-t...
Mondjátok, hogy nem kúrják el ezzel a játékot...
Mondjátok, hogy nem kúrják el ezzel a játékot...

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
