28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Might & Magic Heroes VI halasztás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Nekem a 2 a legjobb, de ez erősen elfogult szubjektív vélemény. Kb az volt az első játékom a gépemen a commandos és a gta 2 mellett, amivel kezdtem (igen tudom ezt mindig mindenhol elmondom )
A 3 elismerem komplexebb, jobb játék, imádom is.
Az 5 pedig szerintem igenis rohadt jó volt, nagyon hangulatos, és nagyon jól felépített skill rendszerrel. Lehet hogy a 3D miatt a legnagyobb mapok is elég kicsik voltak, de sebaj tudjuk be az átállásnak. Kiderült hogy működhet a HOMM univerzum 3D-ben.
Ez a 6os rész viszont marhára nem úgy tűnik, hogy a jó úton megy tovább...
Én amondó vagyok, hogy majd a 7. rész újra visszatér a régi jó várakhoz, régi jó egységekhez, amik úgy néznek ki ahogy kell... és jó lesz. Ez a 6. max a 4-el fog versenyre kelni.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat