28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dirt 3 - launch trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Szerencsére nem csak a briteknél van a boltok polcain, hanem nálunk is, ma délelőtt meg is kaptam. A kipróbálás sajnos csak jövő hét végén esedékes. Nagyon kíváncsi vagyok, a kritikák gyakorlatilag egyöntetűen az egekbe dícsérik a játékot.

Vissza

Fórumszabályzat