
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Duke Nukem Forever - Launch Trailer (Hírek)
Erre én perpill jó esélyt látok. Hozzáteszem: nosztalgiában erős, csupán kételkedem abban, hogy akkora durranás lesz, mint sokan várják. Demónak ez így elég soványka, de volt már nem egy példa, hogy a bénácska demó mögött remek játék volt. 

ha ezt a játékot a multi nem menti meg akkor jövőre már csak mint legenda fog élni, hogy "tudod, az a játék amit nem hittünk, hogy kész lesz, aztán elkészült és nem hittük el, hogy mennyire fos lett" 

Nem akartam spoilerezni, de tessék:
SPOILER
SPOILER
Eléggé rövid lett sajnos (azért legalább egy egypályás multi ökörködést berakhattak volna) - nem sokkal hosszabb, mint a Duty Calls. A stadionos rész hozza a DN3D hangulatát, a bányás szerintem annyira nem. Hangulatilag ott van (a kommandósok a stadionban nagy arcok, főleg a fehér táblánál: ha "belejavítunk" a taktikai rajzba, a tiszt szövegén jót lehet röhögni), a grafikától csodát nem szabad várni (Unreal dübörög alatta), de nem is ronda. Golyóizzadásos gyógyulás került bele, plusz egyszerre csak két fegyver lehet nálunk: ez milyen böszmeség már (mondjuk nem tragédia, de akkor is)... Cserébe viszont kivégezhetjük agonozáló ellenfeleinket, akárcsak az első részben (igaz, ott csak simán lepuffanthattuk, itt meg egy jókorát rúgunk beléjük, miközben ettől gyógyulunk). Ha nem is fogja megváltani a világot, kellemes kis lövölde lesz ez, és a kiszivárgott videók alapján én nem tartok tőle, hogy ellaposodik az egész. Ha jól sejtem, Bulletstorm-szerű marhaságra kell számítani.
A legfontosabbat kihagytad. Milyen lett a játék a demó alapján?

Kipróbáltam a demót. Két pálya van: az egyik tulajdonképp az első rész fináléjának remake-e, a másikban egy monster truck-kal csapatunk egy kanyonban, amiből kifogy a benzin, és a közeli bányából kell szereznünk naftát. Kipróbálható fegyverek és kütyük: pisztoly, puska, kicsinyítő, railgun, rakétavető, Devastator, Duke új éjjellátó napszemüvege, holoduke, csőbomba - plusz van némi csilleutazgatási is á'la Indiana Jones.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. 7 perces trailerben ismerkedhetünk a tavasszal bejelentett Dragon Ball Xenoverse 3 játékmenetével
- 2. A Ryse: Son of Rome akár az Assassin’s Creed nagy riválisa is lehetett volna, csak épp a kétharmadát kivágták
- 3. Alpakákat és kávébabot hoz a Farming Simulator 25: Beans & Alpacas DLC
- 4. A Black Flag Resynced csak az első fecske volt? A Ubisoft a jelek szerint hamarosan jelentkezik a Ghost Recon Wildlands Definitive Editionnel
- 5. Mindenki megnyugodhat, idén ősszel is lesz foci – kiderült, mikor jelenik meg az EA Sports FC 27
Legfrissebb fórumtémák
- 11:26
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [79]
- 14:56
- boldog születésnapot nekem!:) [4019]
- 10:49
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1604]
- 09:25
- A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban [hozzászólások] [2]
- 12:50
- Hoztunk két izgalmas fejlesztői videónaplót a készülő 1666: Amsterdamról [hozzászólások] [4]
- 07:58
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2921]
- 00:08
- Szét*** az ideg [5508]
- 11:36
- Közelíti a 300 ezret az aláírók száma a Don’t Kill the Disc petíción, amelyet a Sony nemrég bejelentett tervei ellen indítottak [hozzászólások] [10]
- 11:23
- Ki mivel játszik mostanában? [8258]
- 11:28
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2579]