28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Hatranyban? Miota? Legjobb esetben is fej-fej melletti versenyrol beszelhetunk.

Quoth the raven, `Nevermore.'

dzsud
dzsud [1464]
pont tegnap vettem PS3-at

amúgy olvastam már erről valahol, de a Sony eddig igen erősen tiltakozott...én speciel még akkor sem látnám értelmét, ha a nagy vetélytárs, a Microsoft rukkolna elő valami újjal (az érthető lépés lenne, elvégre elég nagy hátrányban van a Sonyval szemben)

Vissza

Fórumszabályzat