28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Most végeztem a Night of the Demons-al(Démonok éjszakája 2010)

Hááááát.....sablonhorror, de inkább tinihorror.Rengeteg röhejes ellentmondással, amiket mind megtalálunk ebben a filmben.Voltak benne ugyan jó jelenetek, bár egyszer sem ijedtem meg.De mint mondtam tinihorror.

10/3-at adnék neki, de mivel bitang jó nők szerepelnek a filmben így 10/5

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat