Hááááát.....sablonhorror, de inkább tinihorror.Rengeteg röhejes ellentmondással, amiket mind megtalálunk ebben a filmben.Voltak benne ugyan jó jelenetek, bár egyszer sem ijedtem meg.De mint mondtam tinihorror.
10/3-at adnék neki, de mivel bitang jó nők szerepelnek a filmben így 10/5

juventushungary.hu