28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter-Strike: Global Offensive! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Ha minden igaz ez nem official video, csak egy fan-made összevágott dolog. Újítás meg, azt olvastam hogy nagyobb hangsúlyt akarnak fektetni a szélesebb fegyverskálára, nem csak AWP m4 ak47 deagle, hanem hogy mindenki az összes fegyvert aktívan használja, submachinegun-okat inkább közelharcra kisebb pályákra, hogy ne érje meg m4 ak stbvel menni mindenhol, hogy összetetteb legyen a dolog. Itt van egy emberke a kevés meghívott közül akik játszottak a játékkal: http://www.eseanews.com/index.php?s=news&d=comments&id=9969

War, war never changes...

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Nos a Valve-os srácok mindig tudták, hogyan kell badass videókat csinálni. Viszont a múltkori infók ellenére sem értem, miben lesz újító ez a rész. Mármint oké, kicsit csiszolnak még rajta, de kb. ennyi.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat