28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter-Strike: Global Offensive! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
jobb grafika, több fegyver, új pályák... ezen többet nem lehet újítani... nem is kell.
nem tűnik fel nekik egyébként, hogy még mindig mindenki a source-el meg az 1.6-al játszik? (ez utóbbinak a megjelenési ideje kimaradt a videóból!!!)

ha jót akarnak maguknak, akkor olcsón adják majd és kis gépigénye lesz.

Vissza

Fórumszabályzat