28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 - trailer kommentekkel (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
Oszinten amikor eloszor megtudtam hogy kijon en is ugy voltam vele h minek? de most h lattam a trailert mostmar valoszinubbnek tartom h jot kihoznak belole a masik h a legelso kepeken volt az a kopasz faszi akkor azthittem hogy mas jatsza max paynet jol fel is kurodott az agyam de a trailert nezve mostmar latom h ki is az a kopasz faszi >.
Oscar123
Oscar123 [121]
Akkor ne játssz vele, én mindenképpen kipróbálom hiszen életem egyik meghatározó játéka volt és nagyon szerettem és kíváncsi vagyok mit hoztak ki belőle.

Vissza

Fórumszabályzat